Piękny uśmiech zaczyna
się od kontaktu
Zadzwoń lub zostaw wiadomość. Nasz opiekun pacjenta dobierze termin idealnie pasujący do Twojego kalendarza.Zadzwoń lub zostaw wiadomość. Nasz opiekun pacjenta dobierze termin idealnie pasujący do Twojego kalendarza.
Your Dentist
Lek.stom. Marzena Kupis
Lek.stom. Marzena Kupis
ul. Grzybowska 2/22
00-131 Warszawa
00-131 Warszawa
+48 604 555 704
ask@yourdentist.pl
ask@yourdentist.pl
Czynne codziennie
pon.-pt. 08:00–16:00⚠
pon.-pt. 08:00–16:00⚠
Zaparkujesz u
nas bez stresu
Udostępniamy miejsca postojowe w parkingu
podziemnym. Również dla osób z
niepełnosprawnościami. Zarezerwuj miejsce,
kontaktując się z nami przed wizytą.
podziemnym. Również dla osób z
niepełnosprawnościami. Zarezerwuj miejsce,
kontaktując się z nami przed wizytą.
Cieszę się ze wszystko zostało mi wyjaśnione, mega wszystko wykonane. Polecam.
Agnieszka
Bardzo polecam! Pani doktor jest świetną specjalistą w swojej dziedzinie. Jestem bardzo zadowolony z leczenia.
Dawid
Jestem pacjentką dr Marzeny już jakiś czas, czym mnie szczególnie ujęła ? Ogromna wiedza i zaangażowaniem. Nie wiem jak to Pani doktor robi, ale wizyta jest bardzo przyjemna
A.B-W
Dziękuję za wszystko, to wyjątkowy gabinet i pani doktor. Mimo, że ze mnie łatwym przypadkiem nazwać nie można … same trudne sprawy. Dziękuję bardzo!
R.
Świetna stomatolog. Wszystko sprawnie, delikatnie i w miłej atmosferze. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnego i proponowanego leczenia.
MK
Najlepszy stomatolog w Warszawie. Punktualność, zaangażowanie, rzetelność i niesamowita wiedza i do tego bezboleśnie.
Natalia Pawlonka
Super, polecam! Atmosfera w gabinecie bardzo przyjemna. Bonding wykonany perfekcyjnie, z naciskiem na naturalny efekt, na czym bardzo mi zależało.
Anna
Polecam! Wizyta przebiegła w bezstresowej atmosferze. Pani Doktor szczegółowo wyjaśniła plan działania i w trakcie leczenia była bardzo delikatna. Z pewnością wrócę kolejny raz 🙂
Sabina
Pani Dominika sprawia, że wizyta w gabinecie staje się przyjemnością! Przemiła, bardzo komunikatywna, podchodzi do pacjenta z troską i pozytywnym nastawieniem, a pracę wykonuje rzetelnie i z dokładnością. Szczerze polecam.
Szymon
Pani doktor miła, przyjazna, ma świetne podejście do dzieci jak i do dorosłych 🙂 synek nie mógł się doczekać kolejnej wizyty 🙂 jesteśmy bardzo zadowoleni 😉
Natalia S.
Na wszystkie pytania odpowiedź brzmi - TAK!
Czy otrzymam od Was przypomnienie o zbliżającym się terminie wizyty?
TAK !
Czy wszystkie niezbędne zdjęcia rentgenowskie oraz tomografię 3D wykonam u Was na miejscu?
TAK !
Czy oferujecie możliwość płatności w ratach?
TAK !
Czy przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia poznam jego dokładny, całkowity kosztorys?
TAK !
Czy leczycie zgrzytanie zębami i zaciskanie szczęki (bruksizm)?
TAK !
Czy zabiegi medycyny estetycznej można połączyć z wizytą u dentysty?
TAK !